Pokoje Galica Koniówka

Pokoje Galica

Trasy rowerowe

Wszystkich gości zachęcamy do aktywnego spędzania wypoczynku. W naszym regionie są idealne warunki do uprawiania turystki rowerowej. Trasy rowerowe, które powstały w 2015 roku mają w sumie długość aż 93km i są utworzone z nawierzchni asfaltowej lub szutrowej. Ścieżki rowerowe biegną przez tereny o wysokich walorach przyrodniczych, kulturowych i historycznych, w tym 35 km nieprzerwanego transgranicznego odcinka prowadzącego od Nowego Targu trasą dawnej linii kolejowej do granicy słowackiej w Suchej Horze i dalej do miasta Trstena, a także odcinki na Spiszu (Vrbov-Kieżmark-Huncovce) oraz w Liptowskim Mikulaszu.

Pragniemy przedstawić jedną z tras przebiegająca w pobliżu naszego obiektu „Pokoje gościnne A&M Galica”. Trasa ta ma długość 20,5 km, przedstawia odcinek od miasta Nowego Targu, przez Gminy Szaflary, Nowy Targ i Czarny Dunajec aż do granicy naszego państwa ze Słowacją.

 Więcej szczegółowych informacji dla rowerzystów o trasach i atrakcjach pobliskich ścieżek rowerowych można przeczytać w przewodniku.

Wirtualna
Wycieczka

Dajemy rabaty
na termy
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...